Kapat
0
Alışveriş sepetinizde ürün yok.
Arama
Filtreler

Sıkça Sorulan Sorular

Üye olmak ücretli midir?

Üyeliğimiz ücretsizdir.
Sipariş verebilmek, indirim ve kampanyalardan haberdar olmabilmek için hemen üye olabilirsiniz.

Üye olmadan alışveriş yapabilir miyim?

Yapacağınız alışverişlerde sizlerin temel bilgileri esas alınacağından sistemimize üye olmanız gerekmektedir.

Alışveriş yapmak için kredi kartı bilgilerimi girmek zorunda mıyım?

Kredi kartı ile alışverişleirnizde  SSL (Secure Socket Layer) güvenliği içerisinde kredi kartı numaranızı sizin dışınızda kimse görüntüleyemez ve ulaşamaz. Kredi kartı numaranızı girdiğiniz anda numaranıza ait bilgiler şifrelenerek bankanıza gönderilir. Firmamız dahil olmak üzere üçüncü şahıslar tarafından bilgilerinizin görüntülenmesi veya ulaşılması mümkün değildir. Kart bilgileriniz, sadece siz ve banka arasındadır.

Havale ile alışveriş yapabilir miyim?

Havale ile alışveriş yapabilirsiniz ancak öncelikle havale dekontunun üzerindeki referans numarasını girmeniz gerekmektedir. 

Siparişimi verdim şimdi ne yapmalıyım?

Kredi kartı ile vermiş olduğunuz siparişlerde herhangi bir işlem yapmanıza gerek yoktur. Kayıtlı e-mail adresinize siparişinizin durumu ile ilgili bilgiler tarafımızdan ulaştırılacaktır.

Yaptığım alıverişlerde teslimat şekilleri nasıldır? Gönderim alanlarınız nereleridir?

Teslimatlarımız Yurtiçi kargo ile yapılmaktadır.

Bazı mobilya, hassas aydınlatma ve dekoratif ürünlerin etaylarında aşağıdaki ibare bulunmaktadır. Bu yazı ibaresinin bulunduğu ürünler sadece yazılı illere kendi sevkiyat araçlarımız ile yapılmaktadır.

(Teslimat Yerleri: Bu ürün için sadece İstanbul, İzmir, Bursa, Balıkesir, Manisa illerine ve Bodrum ilçesine teslimat yapılmaktadır. Bunun dışındaki adresler için müşteri hizmetlerimiz ile irtibata geçiniz. İletişim için tıklayınız ) 

Kargo Gönderim Ücretleriniz Nedir?

Kargo ücreti ürün ağırlıklarına göre değişmektedir.

İstanbul içi mobilya siparişlerinizde kargo ücretsizdir.

İade nasıl yapılıyor?

Siparişinizin teslim tarihinden itibaren 14 gün içerisinde müşteri ilişkilerimizle iletişime geçerek iade talebinde bulunabilirsiniz.

Müşteri Hiz Tel: (0212) 220 27 65 - (0535) 102 56 14 

Talebiniz sonrası Ürünü Yurtiçi kargo ile teslim aldıysanız kargo şirketiyle gönderip, değişim/iade işlemi yapabilirsiniz.

Eğer ürün size şirketimiz sevkiyat aracı ile teslim edildiyse yine aynı şekilde yazılı talepte bulunarak iade alımı yapılacaktır. Bunun dışındaki gönderimler iade kabul edilmeyecektir. 

Kullanılmış, orjinal ambalajı bozulmuş veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir. 

Ürün hasarlı çıkarsa ne yapmalıyım?

Teslimat sırasında siparişinizin kontrolünü kargo görevlisinin yanında yapmanız ve herhangi bir hasarlanma durumunda görevliye tutanak tutturmanız gerekmektedir. Hasarlı veya bozuk olduğuna dair tutanak tutturulmayan ürün/ürünlerin iadesi maalesef kabul edilmemektedir. 

İletişim için tıklayınız