Kapat
0
Alışveriş sepetinizde ürün yok.
Arama
Filtreler

Cone Siyah Odun Kömürlü Barbekü

15.190,00 TL
60x60x105 cm

 

Ağırlık : 17kg

Malzeme : %100 Paslanmaz Çelik, ısıya dayanıklı toz boya kaplı

Izgara Çapı: Q:46 cm
İkinci kademe ızgaraı:Q:50 cm

Kömürlü barbekü ve yüksek ateş çanağıGazlı barbekülerin rahatlığını gerçek kömür ateşi lezzeti ve atmosferi ile sunan dünyadaki ilk odun kömürlü barbeküdür. Kömür haznesinin ızgaraya olan uzaklığını istediğiniz gibi ayarlayarak barbekünüzün sıcaklığını ihtiyacınıza göre kontrol edin.Kolayca bir ateş çanağına dönüştürün. Yanma haznesini en üste yükseltin birkaç parça odunla açık ateşin büyülü atmosferini yaşayın

- Doğrudan ısı kontrolü
- Geniş ızgara alanı ve ikinci kademe ızgara

Çok akıllı bir kömür ızgarası! Sezgisel ısı kontrolü sayesinde, gazlı ızgaralar kadar rahat ve esnektir hem de gerçek bir barbekü tadıyla! Kömür ızgarası ile yemek arasındaki mesafe istediğiniz zaman olarak ayarlanabilir. Isı kaynağını ne kadar yükseğe koyarsanız, ızgaranız o kadar fazla ısı alır. Yiyecekleri mühürlemek mi istiyorsunuz? Kömür ızgarasını en üste getirin!
Hepsi bu kadar da değil:  yükseklik ayarını hava beslemesi ile de ilişkilendirir. En yüksek konumda maksimum hava girişinden en düşük konumda kapalıya. Hava beslemesi, ısı kontrolünün ayrılmaz bir parçası haline gelir ve Barbeküyü daha da etkili hale getirir. Basit ve zekice! Barbeküyü hemen bir ateş çukuruna çevirerek yemek sırasında veya sonrasında mükemmel atmosferi yaratın. Barbekü partinizi sonlandırmanın mükemmel yolu!

Marka: Cumba Garage
Teslimat tarihi: Maximum 15 iş günü
Stok Kodu: 31932