Kapat
0
Alışveriş sepetinizde ürün yok.
Arama
Filtreler

Triple 90 Siyah Ateş Çanağı H:32 cm

5.934,00 TL
Q:120 cm H:32 cm

Ağırlık: 21,5 kg
Malzeme: Corten çelik. Zamanla benzersiz ve koruyucu pas patinası oluşur

Izgara ve Metal Plaka ürüne dahil değildir ayrıca satılır. İlgili ürünlerden Paslanmaz Izgara  ile satın alıp, Barbekü keyfini dilediğiniz yerde yaşayabilirsiniz.

Açık ateşe bir saygı duruşu! Büyüleyici altıgen şekli, açık ateşe harika bir görünümün sağlar. Her açıdan saf bir kamp ateşi hissi.
Acıktınız mı? Opsiyonel ızgara veya paslanmaz plancha'yı ekleyin ve barbekü partisini başlatın.
- Modüler Ateş Çanağı ve Barbekü
- Portatif: Kompakt, kolaylıkla sökülebilir ve taşınabilir.
- Korten Çelik: Benzersiz, koruyucu pas patinesi
- Çok fonksiyonlu: Opsiyonel paslanmaz barbekü ızgarası ve plakası vb. ile genişletilebilir

ÜRÜN AÇIKLAMASI
Ateş çanağı bundan daha iyi olamaz! Üç özdeş parça, bir altıgen oluşturmak için yalnızca birkaç basit adımda birleştirilir. Sıcaklığın ve rahatlığın en eski biçimi için mükemmel temel: Açık ateş! TRIPLE ile kamp ateşi atmosferini her yere götürebilirsiniz. Ateş çanağı hızlı bir şekilde demonte edildiğinden, nakliye için kompakt ve montajı kolaydır. Pratik ve sürdürülebilir! Barbekü sever misiniz? Sulu biftekler, yumuşak balıklar ve lezzetli sebzeler için yüksekliği ayarlanabilir ve döner pişirme ızgaralarını kullanın! Plancha'da ateşli bir güveç pişirmek çok kolaydır. Paslanmaz plakası, yiyecekleri sıcak tutmanın harika bir yoludur. Ya da iyi bir çay, kahve veya sıcak şarap için. Yanında bir masa ister misin? Sadece plakayı dışa doğru çevirin ve lezzetlerinizi ateşin yanında servis edin!
Bir ateş çanağı bundan daha iyi olamaz! Üç adet birbirine eş parça, altıgen oluşturmak için sadece birkaç basit adımda bağlanır. En eski sıcaklık ve rahatlık biçimi için mükemmel bir temel: Açık Ateş!
% 100 geri dönüştürülebilir Corten çelikten yapılmıştır. Sağlam metal zamanla malzemeyi koruyan canlı, benzersiz bir pas patinası oluşturur, böylece uzun süre atmosfer etkilerine dayanır!


Marka: Cumba Garage
Teslimat tarihi: Maximum 15 iş günü
Stok Kodu: 31934