Kapat
0
Alışveriş sepetinizde ürün yok.
Arama
Filtreler

İki Çekmeceli Ahşap Komodin

%28
İndirim
10.170,54 TL
7.322,79 TL
60x60 cm H:60 cm

Ahşap.

 

Teslimat tarihi: Maximum 5 iş günü
Stok Kodu: 2221
Teslimat;
Siparişiniz, dekorasyon ,sofra ve tekstil ürünlerinde ortalama 5 iş gününde teslim edilir. Siparişinizin içerisinde mobilya ve aydınlatma ürünleri var ise ortalama 15 iş günü içerisinde size teslim edilir. Ürününüz mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Cumartesi, pazar ve resmi tatiller iş günü olarak sayılmaz.
Teslimat sırasında siparişinizin kontrolünü kargo görevlisinin yanında yapmanız ve herhangi bir hasarlanma durumunda görevliye tutanak tutturmanız gerekmektedir. Hasarlı veya bozuk olduğuna dair tutanak tutturulmayan ürün/ürünlerin iadesi maalesef kabul edilmemektedir.

İptal / İade;
Siparişinizin teslim tarihinden itibaren 14 gün içerisinde müşteri ilişkilerimizle iletişime geçerek iade talebinde bulunabilirsiniz. Talebiniz sonrası Ürünü kargo şirketi ile teslim aldıysanız kargo şirketiyle gönderip, değişim/iade işlemi yapabilirsiniz. Eğer ürün size şirketimiz sevkiyat aracı ile teslim edildiyse yine aynı şekilde yazılı talepte bulunarak iade alımı yapılacaktır. Bunun dışındaki gönderimler iade kabul edilmeyecektir.
Kullanılmış, ambalajı bozulmuş veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
İade süreciniz tamamlandığında ödeme tutarınız en geç 15 iş günü içerisinde kredi kartınıza/banka hesabınıza geri yatırılır.